Festival Program

25 04 2017, Salı Tuesday

10:00 Açılış Töreni / Opening Ceremony

Önder Öztunalı Conference Hall

11:00: Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films /  85’51’’

Önder Öztunalı Conference Hall

In the Death Room (FDU) 15’15’’

Dobry (NATFA) 27’06’’

Bernard or the Limits of Construction (UNATC) 7’45’’

The House (AFMM) 17’44’’

Crystal (IKU) 18’01’’

12:30: Öğlen Yemeği / Lunch

13:30: Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 104’38’’

Önder Öztunalı Conference Hall

Last Call (FDU) 16’37’’

Block (NATFA) 19’36’’

As if Waiting for Godot (IKU) 15’19’’

A Night in Tokoriki (UNATC) 18’

Grace (AAB) 28’15’’

The Silence (UNATC) 6’51’’

15:15 Kahve Molası / Coffee & Cookie Break

15:30 Gösterim : Yarışma Filmleri: Belgesel Seçkisi / Screening: Competition Films: Documentary Selection/ 138’50’’

Önder Öztunalı Conference Hall

Capoeira, the Dance of Freedom (UNATC) 11’55’’

Rear Seat (IKU) 11’06’’

We Sing and That’s It (NATFA) 18’23’’

In Art (AAB) 10’20’’  

Esmeralda (UNATC) 14’54’’

Behind the Scenes (AAB) 11’59’’

Social Shelter (NATFA) 9’50’’

My City (AAB) 6’30’’

Second Skin (AFMM) 16’26’’

GMO The Debate (NATFA) 27’


26 04 2017, Çarşamba Wednesday

10:00: Gösterim : Yarışma Filmleri: Belgesel Seçkisi / Screening: Competition Films: Documentary Selection/ 86’16’’

Önder Öztunalı Conference Hall

From West to East (IKU) 14’21’’

Septemvri (NATFA) 12’22’’

The Vanishing (AAB) 16’46’’

Kika (ADU) 17’31’’

The Hunger Circus (UNATC) 15’26’’

The Trail of the Colour (AAB) 9’50’’

11:30 Kahve Molası / Coffee & Cookie Break

11:45 Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 74’

Önder Öztunalı Conference Hall

Paralysis (FDU) 20’30’’

The Lake (UNATC) 25’53’’

Worm (IKU) 3’31’’

Trip (ADU) 24’06’’

13:00: Öğlen Yemeği / Lunch

14:00 Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 89’28’’

Önder Öztunalı Conference Hall

Competition (UNATC) 6’42’’

Looks Like We are Alone (FDU) 17’37’’

Study on Anxiety (UNATC) 8’08’’

The Cat (HCTSS) 28’30’’

Funny (UNATC) 8’25’’

Eternal Session (IKU) 19’35’’

15:30 Kahve Molası / Cofee & Cookie Break

15:45 Gösterim : Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 90’02’’

Migratİon to the Yesterday (IKU) 7’44’’

Nightfall (UNATC) 13’56’’

After Party (ADU) 29’20’’

The Odd Fight Called Love (IKU) 12’45’’

Cat’s Pub (UNATC) 18’21’’

New Dakia (UNATC) 13’56’’

14:00 Ahmet Kenan Bilgiç ile “Filme Nasıl Müzik Yapılır?” Atölyesi

Film Scoring Workshop by Ahmet Kenan Bilgiç : 1st Floor: Room STF Lab.

 

27 04 2017, Perşembe Thursday

10:00: Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 118’58’’

Önder Öztunalı Conference Hall

The Cow doesn’t Cough (UNATC) 8’52’’

Scarecrow (IKU) 11’37’’

Closet (AFMM) 10’57’’

The Match (UNATC) 20’11’’

Sea Foam (ADU) 30’30’’

All Names that start with C (UNATC) 14’04’’

Sex, Pipe and Omlette (UNATC) 22’47’’

12:00: Öğlen Yemeği / Lunch

13:00 Gösterim : Yarışma Filmleri: Deneysel ve Animasyon Seçkisi

Screening: Competition Films: Experimental and Animation Selection/ 64’

Önder Öztunalı Conference Hall

Skateboarding is not a Crime (UNATC) 3’30’’

Terror Error (NATFA) 12’31’’

Unbearable (NATFA) 6’18’’

I Know my Murderer (IKU) 14’16’’

Realscope (UNATC) 4’08’’

Beyond Dreams (IKU) 6’02’’

A Christmas Carol (UNATC) 3’23’’

Portrait (NATFA) 8’18’’

Pianocadabra (UNATC) 2’41’’

Losing My Religion (IKU)  2’53’’

14:00 Kahve Molası / Coffee & Cookie Break

14:15 Gösterim : Yarışma Filmleri / Screening: Competition Films / 83’27’’

Önder Öztunalı Conference Hall

Swan’s Song (UNATC) 14’25’’

I Won’t Come Tomorrow (IKU) 10’16’’

Hasna (HCTSS) 9’38’’

The City (FDU)

The Washroom (UNATC) 11’06’’

Happy Cat (IKU) 9’29’’

Maestro (AAB) 16’21’’

Man on the Moon (UNATC) 17’45’’

17:30 Kapanış Töreni / Closing Ceremony

Önder Öztunalı Conference Hall